Wybierz miasto
Kultura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ben Affleck

Ben Affleck

Ben Affleck
Data urodzenia: 1972-08-15 Miejsce urodzenia: Berkeley w Kalifornii
Ben Affleck - amerykański aktor, producent i reżyser. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w filmie "The Dark End of the Street" (1981), ale jego właściwym debiutem była rola C.T. Granville'a w serialu telewizyjnym "Voyage of the Mimi" (1984). Takie były początki jego kariery. Biletem do sławy okazała się dla Afflecka jedna z głównych ról w filmie "W pogoni za Amy". Jeszcze większą popularność przyniósł mu film "Buntownik z wyboru" (1997), do którego scenariusz napisał wraz z przyjacielem Mattem Damonem. Film ten został nagrodzony Oskarem. Ponadto Affleck zagrał w przeboju kasowym "Armageddon" (1998) Michaela Baya, komediach romantycznych "Zakochany Szekspir" (1998) i  "Podróż przedślubna" (1999).
Ben Affleck jest wielbicielem motocykli oraz zagorzałym pokerzystą.
Prywatnie Ben Affleck był związany z Gwyneth Paltrow, zerwali ze sobą w 1999 roku, ale nadal są przyjaciółmi. Bardzo głośny był jego związek z Jennifer Lopez, narzeczeni wyznaczyli datę ślubu na wrzesień 2003, ale ślub odwołano. Od 2004 r. Affleck spotykał się z Jennifer Garner, którą poznał na planie “Pearl Harbour”, wspólnie wystąpili w “Daredevilu”. Pobrali się w czerwcu 2005, a w grudniu tego roku urodziła się ich córka Violet.
opracowała Anna Cieciorowska
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Zapowiedzi

Kingsman: Złoty krąg

Reżyser: Matthew Vaughn
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA/Wielka Brytania
W kinach od: 06-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama