Wybierz miasto
Kultura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Whitney Able

Whitney Able

Whitney Able
Whitney Able jest jedną z najchętniej oglądanych młodych aktorek nowej dekady. Pochodzi z Houston w Teksasie, zawsze miała w sobie to coś szczególnego, co dało o sobie znać, kiedy zaczęła we wczesnym dzieciństwie naukę aktorstwa. Początkowo występowała w miejscowym teatrze, potem przeniosła się do szkoły aktorskiej The High School for the Performing and Visual Arts, by tam rozwijać swoje umiejętności.

Od czasu kiedy przeprowadziła się do Los Angeles, wystąpiła w wielu filmach i programach telewizyjnych, w tym między innymi we „Wszyscy kochają Mandy Lane”, nagrodzonym na festiwalach  Toronto Film Festival i South by Southwest. Jej wszechstronność aktorska objawiła się również w rolach epizodycznych w serialach telewizyjnych „CSI - Kryminalne zagadki Nowego Jorku” i „Dowody zbrodni” oraz w pilocie serialu „Tough Trade” w produkcji Jenji Kohana i T-Bone Burnetta, gdzie zagrała u boku Sam Shephard, a także w serialu „Nikita.

 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Premiery

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Reżyser: Joachim Roenning, Espen Sandberg
Gatunek: Przygodowy
Produkcja: USA

Zapowiedzi

Aquarius

Reżyser: Kleber Mendonca Filho
Gatunek: Dramat
Produkcja: Brazylia
W kinach od: 30-06-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama