Osoby filmu i teatru
Megan Fox

Megan Fox Życiorys, biografia, zdjęcia

 • Miejsce urodzenia: Rockwood, Tennessee, USA
 • Data urodzenia: 1986-05-16

Opis

Właściwe jej pełne imię to Megan Denise Fox. Swój unikatowy typ urody zawdzięcza dzięki mieszance krwi. W jej żyłach płynie krew irlandzka, indiańska i francuska. swoją przygodę z teatrem oraz tańcem zaczęła będąc mała dziewczynką bo w wieku 5 lat jedynie . W wieku 10 lat przeprowadziła się z rodziną na Florydę i tam właśnie rozpoczęła skończyła edukację a rozpoczęła swoją karierę.

Już w wieku 13 lat pracowała jako aktorka i modelka, dzięki wygranej w 1999 roku w American Modeling and Talent Convention in Hilton Head w Południowej Karolinie.Debiutowała na szklanym ekranie obok słynnych bliźniaczek Olsen w filmie "Holiday in the Sun" z 2001 roku. Zaraz po tym pojawiła się w kilku produkcjach m. in. „Siostrzyczki" oraz "Do usług". W 2004 roku pojawiła się razem z inną młodocianą gwiazdką - Lindsay Lohan w obrazie "wyznania nastoletniej gwiazdy". Przez pewien czas pojawiała się także w telewizyjnym serialu komediowym "Hope i Faith". 

Prawdziwa sława przyszła jedna w 2007 roku, kiedy zagrała jedną z głównych ról w kasowej produkcji "Transformers" w reżyserii Michaela Baya. Zaraz po tym pojawiła się w filmie „How to Lose Friends and Alienate People" z Jeffem Bridgesem i Kirsten Dunst. Zagrała tam młoda, seksowną pusta i rozwydrzoną młodą gwiazdkę Hollywood. Megan słynie ze swojej urody i wielokrotnie umieszczana była na iście najpiękniejszych kobiet świata oraz na okładkach wielu magazynów. m.in. Maxima, GQ oraz FHN. Prywatnie związana jest z aktorem znanym przede wszystkim z popularnego serialu amerykańskiego dla nastolatków „Beverly Hills, 90210", Brianem Austinem Greenem.

FILMOGRAFIA:

 • 2001: Mary-Kate i Ashley: Wakacje w słońcu
 • 2004: Crimes of Fashion
 • 2004: Wyznania małoletniej gwiazdy
 • 2007: Transformers
 • 2008: Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
 • 2009: Transformers: Zemsta upadłych
 • 2009: Jennifer's Body
 • 2010: Jonah Hex

(opr. Magdalena Tyrka)

Zobacz również:
Megan Fox w seksownej sesji dla Armaniego>>

Ścieżka kariery

Aktor (kino)

Zdjęcia

Megan Fox (21)

Megan Fox - Zdjęcie nr 1
Megan Fox - Zdjęcie nr 2
Megan Fox - Zdjęcie nr 3
Megan Fox - Zdjęcie nr 4
Megan Fox - Zdjęcie nr 5

Megan Fox w wieku 12 lat (3)

Megan Fox w wieku 12 lat - Zdjęcie nr 1
Megan Fox w wieku 12 lat - Zdjęcie nr 2
Megan Fox w wieku 12 lat - Zdjęcie nr 3
Współpracuje
O nich się mówi
Popularne
Brak zdjęcia
Relacja z przeglądu filmów bulwersujących

Nikt nie wyszedł, nikt nie zemdlał - ba, liczna widownia klaskała po niektórych obrazach! Mamy aż tak mocne nerwy, czy zero wrażliwości? Przegląd filmów bulwersujących, k

Brak zdjęcia
3xN Prezentacje 2005

Przez ostatni weekend listopada w Centrum Kultury Wrocław-Zachód mogliśmy oglądać to, co w polskim kinie niezależnym, w tym roku, było najlepsze. Nazwa festiwalu była ade