Wybierz miasto
Kultura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Siła, gwałtowność i ekstaza - SZUKAJĄC SIEBIE

Kiedy2017-05-20 godzina 19:00
Do kiedy2017-05-20
GdzieDom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, ul. 1 Maja 91B
Siła, gwałtowność i ekstaza - SZUKAJĄC SIEBIE

20 maja w Domu Kultury w Rybniku odbędzie się spektakl taneczny "Szukając siebie". Jest to premierowy spektakl Formacji Tanecznej BISS w reżyserii i choreografii Roksany Kołodziejczyk. Część choreografii przygotował również sam zespół.

Formacja Taneczna Biss swoją działalność w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach rozpoczęła w lipcu 2014 roku. Dzięki licznym sukcesom tanecznym, zdobywanym na turniejach tańca rangi powiatowej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej, do zespołu zaczęły zgłaszać się nowe osoby pragnące rozpocząć swoją taneczną przygodę. I tak od września 2015 rozpoczęła działalność również Formacja Taneczna Biss Mini.

Do niedawna członkowie obydwu zespołów zajmowali się głównie tańcem turniejowym. Obecnie jednak młodzi tancerze przede wszystkim angażują się w tworzenie spektakli tanecznych. A wszystko to za sprawą ubiegłorocznego Listopadowego Wieczoru Sztuk, podczas którego zaprezentowali wiązankę kilku etiud tanecznych tworzących mini spektakl, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności. Liczne gratulacje i płynące zewsząd słowa uznania skłoniły zespół do pracy nad nowym projektem.

 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Zapowiedzi

Botoks

Reżyser: Patryk Vega
Gatunek: Sensacyjny
Produkcja: Polska
W kinach od: 27-09-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama